Feladatok:

Alumínium gépjárműalkatrészek gyártási technológiáinak kidolgozása, felügyelete, fejlesztése.
Forgácsoló készülékek tervezésének segítése, peremfeltételek megadása.
Új készülékek beüzemelése, bevezetése a szériagyártásba.
CNC programok készítése megmunkáló központokra és esztergákra (Fanuc) és ezek első lefuttatása.
Forgácsoló szerszámok beszereztetése, kapcsolattartás a beszállítókkal.
Gépbeállítók oktatása.
Új gyártmányok technológiai utasításának készítése, a futó technológiai utasítások felülvizsgálata, aktualizálása.
Meglévő berendezések esetleges fejlesztésének kidolgozása.
Műszaki rajz (munkadarab rajz) alapján időkalkuláció készítése.
Berendezések karbantartásainál, szervizeléseinél részvétel felügyeleti szinten és gépkarbantartási dokumentációk készítése (üzemi szintű karbantartási utasítások).
Minőségügyi utasítások alapján, különböző termelési dokumentációk készítése.
Forgácsoló szerszámok optimalizálási folyamatainak kidolgozása, kísérletek levezetése.
Különböző összeszerelő berendezések terveztetésében, beszerzésében való aktív részvétel, a gépek átvétele a beszállítóktól és a széria termelésbe való beillesztése, technologizálása, dokumentálása.
Társterületekkel való aktív kapcsolattartás.
Reklamációk kivizsgálása technológiai szempontok alapján és az esetleges intézkedések bevezetése.

Elvárások:

Szakirányú felsőfokú végzettség (gépészmérnök)
Magabiztos, felhasználó szintű számítógépes ismeret
Magas fokú problémamegoldó képesség
Önállóság, pontosság, precizitás, rugalmasság
Pontos, figyelmes munkavégzés
Alapszintű angol / német nyelvtudás

Előnyt jelent:

Nagysorozatú gyártásban, alumínium forgácsolásban szerzett tapasztalat
Több éves gépgyártás technológusi tapasztalat
Célgépek használatában, felépítésében való jártasság

Amit kínálunk:

Stabil nagyvállalati háttér
Cafetéria
Mozgóbér
Téli és nyári jutalom: másfél havi fizetés
Munkába járás támogatása
Hazautazás támogatása
Munkásszálló biztosítása
Céges albérlet
Üdülési támogatás

Munkavégzés helye: Csepel