Feladatok:

  • • Projektek vezetése és az ehhez kapcsolódó feladatok elvégzése
  • • Kick off meetingek vezetése
  • • Időtervek összeállítása, vevőkkel és társosztályokkal való folyamatos egyeztetés
  • • Vevői dokumentációk kezelése
  • • Projekt dokumentáció elkészítése
  • • Projektek napi szintű aktív nyomon követése, felmerülő problémák egyeztetése a vevőkkel
  • • Vevői auditok és látogatások szervezése és vezetése
  • • Változásmenedzsment figyelése kereskedelmi oldalról
  • • Termékekkel kapcsolatos kérdések egyeztetése a termelés területével
  • • Ügyféligények koordinálása

Elvárások:

  • • Felsőfokú végzettség (műszaki előny)
  • • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • • Legalább 3 év termelő környezetben szerzett projektvezetési tapasztalat (autóipari előny)
  • • Előnyt jelent a Volkswagen projektekkel kapcsolatos tapasztalat
  • • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (főleg Excel, PowerPoint)
  • • MS Project ismerete
  • • Jó kommunikációs képesség
  • • Önálló és csapatmunka végzésére alkalmas, motivált személyiség
  • • Külföldi utazások vállalása

Amit kínálunk:

  • • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatás
  • • Nyelvtanulási lehetőség
  • • Fiatalos, lendületes csapatban való munkavégzés
  • • Folyamatosan fejlődő, bővülő, stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye: Csepel

A jelentkezéshez kérjük küldd el önéletrajzod a toborzas@femalk.hu e-mail címre, a betölteni kívánt pozíció megnevezésével együtt.