Feladatok:

Időszakosan végzendő Munka- és tűzvédelemhez kapcsolódó ellenőrzések végzése
A telephelyek munkavédelmi és tűzvédelmi feladatainak, biztonsági és egészségvédelmi koordinátori tevékenységének ellátása
Új munkaeszközök munkavédelmi szempontú ellenőrzése
Munkavédelmi oktatással kapcsolatos teendők ellátása
Munkabalesetek/Kvázibalesetek kivizsgálása, helyesbítő intézkedések keresése
EHS Auditokon való részvétel
Közreműködés munkavédelmi szempontú kockázatértékelés elvégzésében
EHS területhez kapcsolódó költségek tervezésében való részvétel, és folyamatok optimalizálása
Javító és megelőző intézkedések bevezetése
Munkavédelmi szakmérnök támogatása

Elvárások:

Munkavédelmi technikusi végzettség
Jó kommunikációs készség, határozottság, önállóság
Felhasználói szintű számítógépes ismeret
B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

Tűzvédelmi végzettség
Vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat
Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

Stabil nagyvállalati háttér
Cafetéria
Mozgóbér
Téli és nyári jutalom: másfél havi fizetés
Munkába járás támogatása
Hazautazás támogatása
Munkásszálló biztosítása
Céges albérlet
Üdülési támogatás

Munkavégzés helye: Csepel