Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /var/www/femalk/classes/rendszer/nyelvek.class.php on line 73

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/femalk/classes/rendszer/nyelvek.class.php on line 112

Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/femalk/classes/rendszer/nyelvek.class.php on line 114

Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/femalk/classes/rendszer/nyelvek.class.php on line 115

Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/femalk/classes/rendszer/nyelvek.class.php on line 118

Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/femalk/classes/rendszer/nyelvek.class.php on line 119

Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/femalk/classes/rendszer/nyelvek.class.php on line 120
Fémalk ZRT. - nyomásos alumínium öntöde

Termelési koordinátor

Femalk ZRT. dunavarsányi üzem A KARRIERED A TE DÖNTÉSED

A FÉMALK ZRT. 25 éve meghatározó szereplője az autóiparnak. Vállalatunk alaptevékenysége elsősorban az autóipar részére nyomásos alumínium öntvények előállítása. Dinamikus növekedésünknek köszönhetően ma már mintegy 950, tehetséges szakembert foglalkoztatunk, 2015-es árbevételünk pedig 27 milliárd forint. Vállalatunk sikerei megalapozták további terjeszkedésünket, mely keretében 2014 nyarán a csepeli üzemünk mellé, megnyitottuk Dunavarsányi telephelyünket is.

Az alábbi munkakörbe keresünk kollégát:
Feladatok
  • A termelésben dolgozó munkavállalók tevékenységének koordinálása
  • Termelési terv megírása, koordinálása, betartása
  • Vevőkkel, beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Külső-belső auditokon való részvétel
  • Vezetőségi kimutatások készítése
  • Szükség esetén a termelésvezető helyettesítése

Elvárások
  • Műszaki középfokú végzettség
  • Magabiztos, felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Önállóság, pontosság, precizitás, rugalmasság
  • Pontos, figyelmes munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előnyök
  • Felsőfokú végzettség (gépészmérnök)
  • Német vagy angol nyelv ismerete
  • Autóipari szabvány ismerete

Amit kínálunk
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria, egészségpénztári hozzájárulás
  • Fiatalos csapat
  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye

Budapest, XXI. kerület Csepel

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a
toborzas@femalk.hu e-mail címre.

FÉMALK ZRT. telefax: +36 1 4204 609
cím: H-1211 Budapest, Öntöde u. 2-12. e-mail: femalk@femalk.hu
telefon: +36 1 8150 900
+36 1 4204 608
web: www.femalk.hu

Warning: mysql_fetch_object(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /var/www/femalk/classes/rendszer/mysqlsafe.class.php on line 41
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'AND mp.engedelyezve = 'I' GROUP BY mp.id ORDER BY szint, sorrend ASC' at line 44